• Deviatnik k sv. Jánovi Boscovi

• Deviatnik prebiehal formou čítania príbehov zo života Dona Bosca, ktoré čítali žiaci štvrtého ročníka s pani učiteľkou, cez školský rozhlas. Po prečítaní príbehu nasledovala myšlienka, predsavzatie a modlitba na určený deň. Pobožnosť sme ukončili modlitbou Pod Tvoju chranu....

Potom nasledovali úlohy pre žiakov. V 1. kategórii -  mali žiaci nakresliť obrázok z príbehu. V 2. kategórii - mali žiaci napísať správnu odpoveď na zadanú otázku o odovzdať tr. učiteľom. Zo žiakov, ktorí sa zapojili, sme každý deň vylosovali troch výhercov z každej kategórie a odmenili sme ich malými cenami. Z obrázkov sme urobili výstavku vo vestibule, pridali sme životopis sv. Jána Bosca a správne odpovede. Úlohy boli zadané aj pre učiteľov, vychovávateľov a asistentov, napríklad pozorne  si prečítať10 zásad výchovy Dona Bosca.